Padnoucí prádlo
(tentokrát prostor výlučně pro dámy :o)

Určitě jste už mockrát slyšely, že základem šatníku, ať už preferujete jakýkoli styl, je padnoucí spodní prádlo, správného střihu, velikosti a provedení. Že jedině tak vyniknou ty krásné kousky oblečení, které jste tak pracně sháněly. A že se nošením správného prádla dá opticky vylepšit postava. Jak ale poznat, že máte správné prádlo? Poradí vám někdo v obchodě? Doporučí? Pomůže s výběrem? A seženete vůbec hezké a padnoucí prádlo, když máte stejně jako já ne úplně standardní velikost? 

Mám velikost 75G - 80H. Podle střihu podprsenky. Většinou jsem se v obchodech potkávala s prodavačkami, které znaly jedinou větu - "Na vás tady teda nic nemáme!" Určitě to znáte taky. Máte krásné plesové šaty na tenkých ramínkách nebo úplně bez nich, ale prádlo vhodné velikosti ne a ne sehnat. Nebo byste si chtěly konečně pořídit lehké letní šaty, ale všechny podprsenky vám z něj lezou. Nebo byste si chtěly zasportovat, ale ve všech podprsenkách vás při běhání nebo poskocích bolí prsa. A tak raději nesportujete vůbec. Stačí, že musíte občas dobíhat autobus. Nebo si chcete koupit hezké veselé barevné plavky a zjistíte, že na vaši velikost mají jen černé, hnědé, tmavě modré, se vzory a střihy, které nosily naše babičky. Aby toho nebylo málo, jsou označené velikostí S, M, L, apod. (pro podprsenky naprosto nevhodné číslování) a ještě nemůžete kombinovat různé velikosti horního a spodního dílu. 

Podobných příkladů bychom každá našla bezpočet. Kdo má větší prsa, zná to velmi dobře. Jak jste si určitě všimly, zahájila jsem spolupráci s brněnskou prodejnou spodního prádla Madam Podprsenka, která sídlí na Hybešově ulici. Osobně pro vás otestuju některé podprsenky ze sortimentu prodejny a napíšu pro vás recenzi na konkrétní model. Nebudou chybět ani fotky. Věřím, že pokud to bude potřeba, snáze se ve světě prádla zorientujete a pokud to není potřeba, inspirujete se.  :o)


A jedna dobrá zpráva na závěr! Každá zákaznice Madam Podprsenky, která při nákupu řekne, že ví o prodejně z tohoto webu nebo Facebooku Plnoštíhlá modelka, získá malý, ale velmi užitečný dáreček. Neprozradím co to je, jen můžu říct, že jsem jej už osobně vyzkoušela a jsem nadšená!   :o)

Monika