Parfait - Charlotte


Řadu recenzí na úžasné prádlo, které nakoupíte v prodejně Madam Podprsenka v Brně a v Bratislavě, doplňuje značka Parfait, model Charlotte. Pro velká prsa je ideální. Čtěte dál a dozvíte se proč :-)

Podprsenku Charlotte si zamilujete na první obléknutí, zvlášť pokud máte větší prsa. Je vyztužená, velmi pevná, a přitom úžasně pohodlná. Má široká ramínka a postranní část a zapínání na 4 háčky, takže je opravdu dost široké na to, aby bylo i pevné obejmutí hrudníku pohodlné. Pokud máte sedavé zaměstnání, počítejte s tím, že budete první dny podprsenku hodně cítit. Je to dáno pevností obvodu, který je zvlášť u velkých prsou velmi důležitý. Proto bych doporučovala nosit ji ze začátku na kratší dobu, než na celý den do práce, kde sedíte a rozšiřuje se vám hrudní koš.

Košíčky podprsenky jsou hluboké, takže krásně obejmou prsa a tudíž ze stran neleze nic, co nemá. Zároveň jsou střižené tak, abyste mohly nosit hlubší výstřihy. Charlotte dělá velmi pěkný, plný dekolt a věřte, že pokud máte nějaká kila navíc a „problematické“ partie jako já, díky této podprsence a výstřihu, který dovoluje, se vám na zadek nikdo nepodívá... :-)

Charlotte se řadí mezi ty typy, které si budete muset koupit s menším obvodem, než jste zvyklé. Pokud si standardně kupujete prádlo s obvodem 80, tuto si koupíte ve velikosti 75 a k tomu budou větší košíčky. Já jsem testovala velikost  34HH, což je v našem evropském číslování  75I-J. Převodníky velikostí jsou běžně dostupné na internetu, třeba ZDE. V každém případě doporučuji nechat se v prodejně přeměřit a o správné velikosti pro vás se poradit s prodavačkou. Ať jde o prádlo jakékoli značky. Vyplatí se vám to! :-)
 

P. S. Zákaznice, které se při nákupu v prodejně Madam Podprsenka odkážou na tento web, dostanou dárek! :o)