Panache - sport bra

Pokud máte velikost košíčků B a větší, měla byste podle doporučení odborníků používat tu nejlepší možnou podporu prsou kdykoli cvičíte. Sportovní podprsenka Panache poskytuje maximální podporu při jakémkoli sportu. Obepíná ňadra – zvedá, podepírá a hezky tvaruje, spíš než že by je přitlačovala k hrudníku. A to snižuje pohyb a otřesy prsou až o 83%! Tato podprsenka by mohla být nejdůležitější částí sportovní výbavy, jakou jste kdy měla!

Tolik úvodní popis výrobce a teď něco málo z tělovědy. V prsou jsou tzv. Cooperovy vazy, čili pojivová tkáň, díky které jsou prsa pevná a drží si svůj tvar. Při nadměrném skákání, otřesech a extrémním pohybu (např. při cvičení) se tyto vazy narušují a způsobují tak povislá ňadra, před kterými se jinak snažíme chránit nejrůznějšími preparáty (většinou bezvýsledně). Je tedy potřeba dodat prsům správnou oporu, tím víc, jsou-li vaše prsa větších rozměrů. A kromě toho, že zabráníte dalšímu poškozování, vás budou při pohybu méně bolet :o)

Moje zkušenosti s touto podprsenkou jsou jedním slovem báječné! Hned, jak jsem si ji oblékla, jsem se v ní cítila dobře. Když kupujete jakoukoli podprsenku, musíte si ji koupit hodně pevnou, protože se materiál časem vytáhne a pokud byste si ji koupily s velikostí „tak akorát“, byla by vám za krátko velká, a tudíž by byla nepoužitelná. Přirozeně pak správně koupená podprsenka v prvních dnech nošení tlačí a musí se na ni trochu zvykat. To ale vůbec neplatí o Panache sport bra. Je měkoučká, příjemná, neuvěřitelně pohodlná už na první oblečení a přitom drží prsa na místě i při prudkých pohybech. Vypadá dobře nejen pod sportovním oblečením, ale i pod běžnými šaty. Proto ji hodně žen používá i na denní nošení. Já jsem to zkusila a strávila jsem v ní asi 13 hodin v kuse. Valnou část z té doby jsem seděla (chtěla jsem zkusit, po jak dlouhé době už to začne být nepříjemné; vsedě se nám totiž rozšiřuje hrudník a tak podprsenka ještě pevněji sedí na těle). Musím říct, že to už bylo skutečně moc, takže bych ji určitě nedoporučila na běžné nošení ženám, které mají sedavé zaměstnání. Pokud ale jdete ven s dětmi, musíte být neustále v pohybu, abyste je uhlídaly na pískovišti, nebo pokud máte před sebou den plný pohybu, kdy se moc nezastavíte, říkám - proč ne? :o)  Jinak je ale podprsenka určená na sport, tedy na krátkodobé nošení, během aktivního pohybu. 

A teď strohé technické údaje:
- široká vyztužená ramínka rozkládají tlak na ramena na větší plochu pro extra pohodlí
- konstrukce podprsenky obepíná ňadra ze všech stran pro maximální podporu
- hebký vnitřní povrch košíčků snižuje tření a zvyšuje pohodlí
- pevný spodní pás drží podprsenku pevně na těle
- kostice jsou obaleny silikonem a přišité mezi dvě vrstvy tkaniny pro pohodlnou oporu
- díky hladkému povrchu s plochými švy vypadá skvěle pod sportovním oblečením
- lehké textilie z mikrovlákna odvádí vlhkost od pokožky a díl ze síťoviny napomáhá ochlazování pokožky
- nastavitelná ramínka jsou samozřejmostí
- na ramínkách je umístěn háček, kterým můžete podprsenku a ňadra ještě více fixovat zapnutím do kříže (například při velmi dynamickém pohybu)
- zapínací háčky na zadním díle jsou vyztužené pro ještě větší pohodlí
- k dispozici v několika barevných provedeních! :o) 

P. S. Zákaznice, které se při nákupu v prodejně Madam Podprsenka odkážou na tento web, dostanou dárek! :o)


Krátká videorecenze k prohlédnutí ZDE(odkaz se otvírá v novém okně) 

A teď ukázka přímo na mně -
prsa obemknutá ze všech stran, pevnost obvodu, šířka ramínek a zadního dílu, zapínání do kříže pro ještě větší stabilitu a nakonec podprsenka pod běžným oblečením...