Doporučujeme... 

... optiku.

 

Všem obrýleným vřele doporučuji navštívit Optik Tereza v Brně (www.optiktereza.cz/). Zjistíte, že mají velký výběr brýlí, podle typu vašeho obličeje správně odhadnou co vám bude nejvíc slušet, poradí, doporučí, vyjdou vstříc a nakonec vás překvapí opravdu příznivou cenou. Jedny klasické dioptrické jsem si tu pořídila a jakmile vykoukne sluníčko, hned si zajdu pro dioptrické sluneční...  Pokud při návstěvě řeknete, že jste se o optice dozvěděli z tohoto webu, dostanete od už tak milé obsluhy ještě jeden úsměv navíc! :o)) 


Monika


... prádlo.

Hledáte krásné a padnoucí prádlo a stále nemůžete najít? Máte větší prsa a v obchodech vás odbývají, že na vás nic nemají? Nevíte si rady s výběrem? Nebo prostě jen hledáte příjemný obchod s příjemnou obsluhou?
Navštivte stránku www.plnostihlamodelka.cz/padnouci-pradlo/, kde najdete tipy na nákup prádla z brněnské 
prodejny Madam podprsenka. Vše pro vás osobně testuju... :o)
 

Monika


... kadeřnictví a kavárnu fa.zóna.

Kavýrna a dětský koutek, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika, masáže...  To vše v jednom, v příjemné face-café zóně v Řečkovicích. Nechte se rozmazlit, ostříhat, učesat, nalíčit, jen tak "do civilu" nebo na nějakou slavnostní událost (ples, vánoční večírek, narozeniny,...)

Zaručuju, že budete spokojeni! :-)

 

Monika