Lovemusic

 

Web Plnoštíhlá modelka zahajuje spolupráci s designovou a módní značkou Lovemusic!

Fanoušci této stránky (nebo stránky Plnoštíhlá modelka na Facebooku) mají SLEVU 10% na všechny výrobky. Stačí jen do poznámky v objednávce z e-shopu napsat heslo "modelka" nebo při osobním nákupu říct toto heslo prodavači. V katalogu
(v liště vlevo) najdete moje oblíbené výrobky i s odkazem na stránky obchodu. 

    


Značka tvého srdce

Značka Lovemusic koncem února 2014 zahájila spolupráci s webem Plnoštíhlá modelka. Při této příležitosti vám přinášíme rozhovor s majitelkou Lovemusic, Katkou Hanko Pletichovou. 


Představ nám pro začátek značku Lovemusic.
Jsme módní a designová značka, kterou tvoří LovemusicTým společně s celou řadou mladých výtvarníků a návrhářů. Podstatnou součástí jsou také naši fanoušci. Ti s námi sdílejí náš životní názor, smysl pro humor, nadhled a určitou dávku zdravého sebevědomí. Věříme, že všechno je možné. Propojením s hudbou, tancem a divadlem tak vytváříme nejenom designovou a módní značku, ale životní postoj Lovemusic Way of Life. Nebojíme se vyjádřit náš názor, jsme přiměřeně kritičtí, lehce ironičtí, určitě sebevědomí a máme smysl pro humor. Sami sobě už jsme několikrát dokázali, že můžete dělat a mít všechno, co si dokážete představit.

Co tvoří hlavní nabídku Lovemusic?
Hlavním produktem jsou náušnice různých stylů a z různých materiálů, náhrdelníky, náramky a nejrůznější tašky a kabelky. V nabídce máme i designové hodiny a další doplňky. To je ale spíš doplnění hlavní nabídky – největší poptávka je zkrátka po našich náušnicích a taškách. Naše vlastní zboží je všechno vyráběno v České republice a všechno v malém množství, abychom dosáhli originality. Tak se vám nestane, že s taškou stejného vzoru potkáte na ulici větší počet žen.

Kde vás můžou zákazníci najít?
Máme obchůdek v Brně na Pekařské 17 a e-shop s kompletní nabídkou. Naše výrobky se také prodávají ve dvaceti různých obchodech s originálním zbožím. Jejich seznam je k vidění na našem webu. Zúčastňujeme se designových trhů a hudebních festivalů. Holešovice Fashion Market a Factory Fashion Market jsou největší a sami je organizujeme. Lovemusic je k vidění taky na trhu Garage design ve Znojmě nebo WTF marketu v Ostravě a na dalších akcích.


Představ nám blíž trhy, které organizujete.
Factory Fashion Market se koná v Brně dvakrát ročně a Holešovice Fashion Market se koná v Praze třikrát ročně. Letos v březnu nás čeká už desátý ročník! Jde o spojení lidí, které zajímá móda a kteří módu tvoří. Je to specifická komunita lidí, kteří mají alternativní pohled na módu. Toho slova se nemusíte bát, je to zkrátka kreativní přístup k oblékání. Móda je hra a způsob sebevyjádření. Myslíme si, že není nutné řídit se dogmaty o kopírování trendů, ale že je lepší vytvářet si vlastní styl, který vyjadřuje osobnost člověka. Prostě nesklouznout do tzv. „H&M stylu“, jakési jednotné uniformy, ale vytvořit si jedinečný originální vzhled. Módou můžete potěšit sebe i své okolí, tak proč nezkusit něco netradičního?

Jak jsi přišla na nápad vyrábět šperky a kabelky?
Značka Lovemusic původně obchodovala s cizím zbožím, pak jsme začali brát do komise zboží různých návrhářů, např. Venduly Chalánkové, se kterou spolupracujeme dodnes. Její výrobky mě inspirovaly, abych zkusila sama něco vytvořit. Moje vlastní náušnice se začaly dobře prodávat a tak jsme se postupně více zaměřili na vlastní tvorbu. Tak vznikla naše vlastní trička (kolekce Paranoia), která vyjadřovala naše obavy ze stavu současné společnosti (např. Kill the TV, Facefuck is watching you, Fake life,…)  Společně s mým tehdejším přítelem jsme tedy rozjeli vlastní tvorbu, většinu prodávaných věcí jsme vytvářeli sami, ale později jsme přizvali ke spolupráci další mladé designéry. Tak se z Lovemusic stala značka autorské tvorby a cizí zboží se stalo pouhým doplňkem.

Proč ses rozhodla spolupracovat s Plnoštíhlou modelkou?
Líbí se mi, že je to prostor, kde se ženám říká, že se mají mát rády, i když nemají „ideální proporce“ a ne, že mají být „perfektní“ ve všem, co dělají. Krása podle mně spočívá v tom, jak se cítíte, ne jak vypadáte. Je škoda, když někdo neprožívá svůj život v pocitu štěstí jen proto, že neodpovídá „ideálu“. Důležitější je co z ženy vyzařuje. Plnoštíhlá modelka taky ukazuje jak se oblékat, aby se ženy neschovávaly, ale aby rozkvetly. A v tom všem se s Plnoštíhlou modelkou shodujeme.


Co si myslíš o snaze některých žen stát se šedou myší a zapadnout do davu, aby si jich nikdo nevšímal, když jsou podle svého mínění nehezké? Co bys jim poradila?
Vše začíná uvnitř. Jak se cítíme, tak i vypadáme. Takže ty tzv. šedé myšky se podle mě moc dobře necítí. Člověk by si měl umět dělat radost a rozhodovat se v životě tak, aby šel za svým štěstím. S radostí se na povrch začne drát to hezké, co je v nás a člověk hned jinak vypadá. Je dobré objevit své ženství a užívat si vše, co k němu patří včetně hezkého oblečení. V České republice se ženy stále módy bojí. Mají pocit, že je to diktát, který nedokážou splnit, místo aby si užívaly experimentování s kombinací barev, střihů a stylů. Móda není o tom, že má člověk splňovat to, co se nám představuje jako aktuální trend. Nebojte se přešlapů a zkoušejte to. Vkus se tříbí vnímáním a praxí. Každá módní ikona má za sebou období, za které se dnes trochu stydí. Módy se prostě nebojte. Je to hra a nejde o život.


Co z nabídky Lovemusic bys nabídla speciálně plnoštíhlým ženám?
Plnoštíhlým bych nabídla hlavně šperky. Výrazné doplňky plnoštíhlým sluší, zvýrazňují obličej a odvracejí pozornost od problematických partií. Lovemusic nabízí velké nerezové náušnice, velké retro pecky nebo visací kosočtvercové náušnice zalité pryskyřicí. Taky bych doporučila výrazné kabelky, které zajímavou látkou nebo vzorem oživí vzhled a dodají nositelce šmrnc. Z oblečení máme ve větších velikostech halenky z kolekce Dreamy Chase. A nakonec bych nabídla novinku, kterou chystáme s  americkou návrhářkou Silviou Callegari. Budou to náušnice z folklorní kolekce (dřevo a nerez), větší výrazné kousky, které budou plnoštíhlým určitě slušet.   

                                                 Děkuju za rozhovor!