Nabídka profi focení

Chcete mít krásné fotky, se kterými se budete opravdu rády chlubit přátelům? Chcete, aby obdivovali vaši přirozenou krásu, aniž byste tušily stín tzv. chvály ze slušnosti? Chcete, abyste to na fotkách byly skutečně vy? Máte obavy z neosobního prostředí ateliéru a nechcete se svěřit do rukou fotografa, od kterého nevíte co čekat? Pojďme spolu strávit příjemné odpoledne, během kterého si vyzkoušíte jaké to je být hvězdnou fotomodelkou! Mimo jiné si ověříte, že ke krásným fotkám nevede tak klikatá cesta a že není fotograf jako fotograf… :o)

S fotografkou Vlastou Piskačovou, autorkou většiny mých fotek, jsme na Facebooku vyhlásily soutěž o profi focení zdarma. Vítězkami se staly Iveta Straková a Anna Putschöglová. Jejich alba si můžete prohlédnout zde: Facebook Vojtěška photography. A nebo se podívejte dole pod článkem na malou ukázku.

Pokud se vám fotky líbí a přály byste si mít taky pár fotografii z interiéru a nebo i z venkovního prostředí, připravily jsme pro fanoušky mého Facebooku slevu 15% na sadu fotografií (plná cena se stanovuje individuálně po dohodě s fotografkou a závisí na množství fotek a dalších konkrétních ujednáních). Cena obsahuje seznamovací kávičku, min. 3 hodiny focení a 10 fotografií v elektronické podobě, na CD nebo jiném nosiči. Dále se můžeme individuálně domluvit např. na zhotovení papírových fotografií v různých formátech a jiných speciálních službách. S objednávkou na focení nebo s dotazy se můžete obracet na mne: monika.prochi@seznam.cz.


Těšíme se! 

Monika
 

 
_______________________________________________________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________________________________________________
 


Pro všechny, kteří by si rádi nechali nafotit něco pěkného, nabízím kontakt na fotografku Gábinu (autorka mojí fotogalerie Říjen 2012). Kontakty, ukázky fotek a vše podstatné najdete na jejím webu: www.fotografka-bystrc.cz. (otevírá se v novém okně)

Prostředí, ve kterém vše probíhá je příjemné a přátelské, takže se nemusíte stydět. Výsledek se vám bude líbit! :o)