Martin Novotný

Co bys nám o sobě řekl?
Myslím, že jsem běžný, pětadvacetiletý muž. Pracuji již třetím rokem v administrativním oddělení centrály jednoho obchodního řetězce.


Co si myslíš o dnešním trendu ultraštíhlých vzorů?
Trend, že čím hubenější žena, tím krásnější, není vůbec pravdivý a je škoda, že se spousta žen nechává omámit obálkami různých fashion časopisů, ze kterých se na obálkách většinou usmívají slečny, které jsou téměř kost a kůže. Na tom není hezkého zhola nic. Podle mě je pěkné, když se žena třeba umí krásně obléci a vyzdvihnout své přednosti a vůbec přitom nemusí být vychrtlá, jako je to slečnám vštěpováno ze všech stran od tzv. „odborníků“. Od doby, kdy se v módním průmyslu objevila jistá slečna Twiggy, je tento hloupý trend zavedený a vůbec to podle mě není dobře. 

Co se ti na ženách nejvíc líbí?
Na ženách se mi líbí hodně věcí a nesouvisí to pouze s fyzickou krásou. Líbí se mi, když je se ženou legrace, smysl pro humor v tom hraje hodně velkou roli. Také oceňuji, když je žena vnímavá, chytrá a přitažlivost v tom také musí být, nicméně je to věc individuálního vkusu a není pravda, že čím hubenější, tím hezčí. Důležitá je pro mě hlavně povaha a to, aby nešlo o namyšlenou holku, která si myslí, že se z ní každý posadí na zadek. Nikdo nejsme dokonalý a tak je zbytečné se za dokonalostí honit.

Líbí se ti plnoštíhlé ženy?
Líbí se mi plnoštíhlé i štíhlé ženy. Obě varianty jsou sexy, když si svou přitažlivost uvědomují.

Setkáváš se někdy s nepochopením přátel, pokud se dozvědí, že ti líbí plnoštíhlé ženy?
Nezaznamenal jsem, že by to někomu vadilo a upřímně mi na tom ani tolik nezáleží. Přece si nenechám mluvit do toho, co se mi líbí, ne? Pokud s tím má někdo problém, tak je to čistě jeho problém.

Co bys vzkázal plnoštíhlým ženám a slečnám, kterým chybí sebevědomí?
Že se vůbec nemusí stresovat nastavenými normami krásy a hlavní je, aby byly samy sebou. Pro muže, který chce vztah, není klíčová bezchybná postava, ale úplně jiné věci.

Děkuji za rozhovor! :o)