Jan Jarka

Co bys nám o sobě řekl? 

Jmenuju se Jan Jarka, žiju, bydlím a pracuju v městě Brně. Zde jsem i vystudoval SOU a SOŠ Spojů. S nástavbou ukončenou maturitou. Pracoval jsem v Elektro Spáčil a nyní dělám technika u BVK a.s. Jsem ženatý. Mezi spoustu mých oblíbených činností patří turistika, sport, sem tam nějaká ta kultura a hlavně fotografování a mnoho dalšího.


Co si myslíš o dnešním trendu ultraštíhlých vzorů? 

No abych řekl pravdu, nejsem si vůbec jistej, že je vůbec nějaký „dnešní“ trend ultraštíhlých vzorů. Naštěstí nic takového ve svém okolí nepozoruju.


Co se ti na ženách nejvíc líbí? 

To je zas otázka :) No samozřejmě, že jsou to ženy. Ale jinak to jsou samozřejmě oči, vlasy, obličej, postava, zadeček, křivky a taky ženský kouzlo to je asi nejdůležitější. Když je to od boha, přírody, nebo tak nějak pěkně namíchaný, tak pak se mi žena může líbit.


Líbí se ti plnoštíhlé ženy? 

Ano i plnoštíhlé ženy se mně líbí. O tom, jestli je žena plnoštíhlá nebo ne, na tom nezáleží. To záleží na jejím ženském kouzlu. Hlavně to nesmí být kostlivec, anorektička, takovej věšák na šaty.

 

Setkáváš se někdy s nepochopením přátel, pokud se dozvědí, že se ti líbí i plnoštíhlé ženy? 

Ne, to je každýmu jedno. Někdo rád takovou, jinej makovou. Někdo má rád, když je kam šáhnout :) někdo má rád kostlivce. Do toho mě naštěstí nikdo nekecá.
 

Co bys vzkázal plnoštíhlým ženám a slečnám, kterým chybí sebevědomí?

Sebevědomí není o kilech, ale o tom jestli se máte rády. Pokud se žena, slečna, má ráda, tak je to základ sebevědomí. Je tolik žen i „hodně“ plnoštíhlých, a mají více ctitelů než jejich hubené vrstevnice... Vemte si z nich příklad. A žena, která má nemocnou duši a nemá se ráda, tak se může uhubnout k smrti a nic jí to není platné. Naopak žena co se má ráda nebo dokáže se začít mít ráda, si nenechá ubližovat. To znamená, že se nemusí jen smířit s tím, že je plnoštíhlá a hotovo. Ale může být na sebe a své tělo hodná, může se zamyslet nad svým životním stylem. Nemusí držet diety a trápit se hladem, ale může začít doopravdy začít zdravě žít, jíst, sportovat. Prostě se mít ráda. Dostat se do kondice, nesledovat jestli má o kilo víc nebo míň. A přitom může i zdravě zhubnout. A okolí si jistě všimne změny, a taková spokojená žena, byť plnoštíhlá, je přitažlivá a sebevědomá.. :o)

Děkuji za rozhovor! :o)